В яку пору року йти вчиться в автошколу

Погодні умови один з багатьох зовнішніх факторів, що впливають на автомобільну їзду. Будь-яка пора року відрізняється один від одного погодою, має ряд особливостей. У досвідчених водіїв зі стажем з часом різниця в порах року нівелюється. Водій пристосовується до будь-якого сезону. Гостро це питання постає в учнів. В яку пору року і коли краще вчитися на права детально розберемо в цій статті.

4 сезони

Серед водіїв ходить загальне заблудження, що існує 2 сезону водіння, і постає питання, коли краще вчитися на права – взимку або влітку? У водінні, також як і в побуті, існують 4 пори року, які відрізняються одна від одної, вимагаючи від водія мати ряд водійських навичок, застосування яких убезпечить його самого разом з іншими учасниками дорожнього руху.

Як краще вчитися, коли записатися на відвідування автошколи: взимку, навесні, влітку, восени? Розберемо кожну пору року окремо, черговий раз переконаємося в тому, чи потрібно вчитися в автошколі, щоб отримати права, і водій-початківець зробить певні висновки.

Зима

Водіння взимку точно, кардинально відрізняється від інших пір року. Для будь-якого водія зимовий сезон є найскладнішим з ряду причин:

– короткий світловий день – водій, що їздить на роботу автомобілем, швидше за все туди і назад буде їздити по темну;

– вимоги до особливої ​​підготовки автомобіля – їзда взимку обумовлена ​​низькими температурами, рясними опадами та іншими природними факторами. Через це будь-який агрегат автомобіля вимагає особливої ​​підготовки, починаючи від прогріву двигуна, закінчуючи обробкою ущільнювачів дверей спеціальними силіконовими мастилами;

– екстремальне водіння взимку зустрічається практично щодня – снігопад, ожеледь, зимовий дощ – одна з небезпек водіння взимку, друга небезпека, і на мій погляд найголовніша – водії, які не виконують вимоги правил дорожнього руху, та нехтують технікою безпеки. Враження від екстремального водіння можуть бути двоякими, рекомендується максимально уникати даного виду водіння.

– погодні умови – додаткових пояснень не потрібно.

Навчаючись в автошколі взимку, у початківця водія з’являється можливість, так би мовити, кинутися відразу в бій, вникнути в усі аспекти зимового водіння, пройти через вогонь, воду, сніг, лід. Дана особливість є величезним плюсом, якщо все це проходиться разом з автоінструктором. Але варто враховувати, що таке навчання спокійним не буде, необхідно бути особливо стресостійким, вміти боротися з нервами, страхами.

Весна

Пора року, що об’єднує в собі і зиму і літо. Помірний кліматичний пояс любить підносити навесні сюрпризи. Ніколи не знаєш, що буде завтра – снігопад або літня спека. Вивчитися на права навесні – це як зіграти в лотерею. Але як на суб’єктивну думку автора статті, це дуже вдалий час для навчання водінню. Навесні на дорозі зустрічається сніг, дощ, ожеледь, є можливість поїздити днем ​​і в темний час доби. Відповідаючи на питання, коли краще вчитися водити – взимку або влітку, я б відповів, навесні.

Зі зворотного боку, весняне водіння може сподобатись не кожному. Підвищена вологість, вічно запотівають вікна, повсюдна бруд, калюжі, сльота, і поруч сидить інструктор, незадоволений тим, як ви проїхали чергову калюжу. Записуючись на курси водіння в автошколу, варто пам’ятати, що власні страхи і нерви залишаємо вдома, а за кермо сідаємо холоднокровними, впевненими в собі.

Літо

Найпростіший та зручний час року для навчання їзді на автомобілі. Влітку не переслідуватимуть запітнілі вікна, сніг, слизька дорога та інші погодні умови, що заважають комфортній їзді. Літо – чудова пора року для не стресостійких людей. Влітку завжди світло, немає необхідності застосовувати фари, можна забути про всіляке екстремальне водіння.

Автошкола «Антарес» в місті Кропивницький навчає своїх учнів в будь-яку пору року, незважаючи на погодні умови, стан дороги та інше. Ознайомитися з цінами і послугами автошколи можна за цим посиланням.

У навчанні влітку є величезний мінус, всі вогонь, воду, сніг, лід і все те, що ми описували вище, починаючому водієві в зимовий сезон доведеться долати самостійно. Коли вчитися на права – справа суто індивідуальна. Кожна людина має власні, індивідуальні риси характеру, що відрізняють його від інших. Дана стаття приводить характеристики і рекомендації, на які просто можна спиратися при виборі часу походу в автошколу.

Осінь

Подібна весні пора року. Все, то, що перераховано в 3м пункті статті, застосовується сюди. Автор статті також вважає осінь хорошим часом для навчання на права. І з власного досвіду може сказати, так як навчання проходить близько 2х місяців, за цей період часу зустрічаються і проливні дощі, рясні снігопади, калюжі розміром з океан, розбиті дороги, з’явиться можливість покататися в світлий, темний час доби, випробувати і дізнатися безліч особливостей водіння. Найголовніше в цьому, що поруч буде людина, який підказує, що показує, яка навчить, як діяти в тій чи іншій ситуації – автоінструктор!

Висновки

Після прочитання цієї статті, висновки повинен зробити кожен індивідуально. Коли краще здавати на права? Будь-яка пора року добра по-своєму, має ряд особливостей. Будь-яка людина, знаючи свої можливості, свій характер, знає, коли йому краще записатися в автошколу. Виходячи з перерахованого вище, автор приходить до висновку, що самим усередненим варіантом для походу в автошколу є весна і осінь.

Влітку ви навчитеся спокійній літній їзді, а взимку – важкій зимової. Навесні і восени – зможете відчути на собі всі 4 сезони. У будь-якому випадку, автошкола «Антарес» міста Кропивницький працює в будь-яку пору року! Приходьте, записуйтеся в будь-який зручний для вас час, наші двері завжди відкриті!

Теги
ЭНЦИКЛОПЕДИЯ ВОДИТЕЛЯ
Наверх